Konkurs për punëtorë në hotelet e Antalisë

Kompania AYTCareer ne Antalya te Turqise e cila ka ne menaxhim nje rrjet te hoteleve me 5 yje -Kerkon 500 puntor ne fushen e hoteleris dhe turizmit. Shpall te hapura keto pozita:
– Menaxher i mardhenje me publike
– Resepsionist
– Mikprits
– Animator
– Mini Clup
– Kamarier/e
– Ndihmes kamarier/e
– Barmen
– Belboy
– Ndihms Kuzhinier/e
– Mirmbajtes
– Endlares
Punesimi ne hotelet me 5 yje do te jet ne Kemer, Belek, Side, Alanya
Akomodimi ne konvikt eshte falas
Sigurimi Shendetesor, ushqimi, udhetimi eshte falas
Punohet 6 dite ne jave. Orari 8 deri 10 ore

Kriteret
– Duhet te jeni midis moshes 18-45 vjet
– Te jet i pergjetshem, puntor
– Gjuha Angleze eshte e domosdoshme ndersa njohja e gjuheve te huaja si Turqisht, Gjermanisht, Frangjisht eshte thelbsore per resepsionist, maredhenje me publikun dhe animatoret
– Pervoje ne industrin ne turizmit dhe hoteleris.
– Pagesa behet me lira turke . Ndryshojn sipas pozites dhe hotelit
Per me shume info duhet te paraqitne ne zyret e kompanise konsulente AlbaBerishaConsulting
Adresa: Rruga UQK-se te Qafa perball bankes BPB
Tel: 044 557 371 / viber
Email: [email protected]com

Sinqerisht,
Aynur Kahraman
AlbaBerisha Consulting